Promocja


Zamów Teraz Acai Berry Extreme korzystając z oferty specjalnej – 20%!


acai-berry-extremeAcai Berry Extreme – to wiodący suplement diety, dostępny na Polskim rynku, który zawiera największą dawkę wyciągu z jagód acai. Jest to preparat wspomagający odchudzanie, którego działanie przyspiesza metabolizm, ponadto Acai Berry Extreme jest źródłem witamin i błonnika oraz jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga zwalczać wolne rodniki, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia się.

OFICJALNA STRONA PRODUCENTA

Zamawiając Acai Berry Extreme zyskujesz suplement, który:

-posiada największą dawkę wyciągu z jagód acai- aż 6000mg,

-najlepiej wspomaga redukcję wagi,

-jest skutecznym przeciwutleniaczem, opóźniającym procesy starzenia się,

-stanowi źródło witamin i błonnika,

-wspomaga procesy utleniania tłuszczu w organizmie i dostarcza zdrowych tłuszczów, które korzystnie wpływają na pracę serca,

-doda Ci energii, dzięki niemu nie będziesz odczuwać zmęczenia, jak przed stosowaniem, a wszystko to dzięki unikalnemu składowi, opracowanemu przez zespół ekspertów z USA,

-ma w 100% naturalny, bezpieczny dla zdrowia skład,

-może być przyjmowany przez jaroszy.

Produkt ten został przebadany pod względem bezpieczeństwa i dopuszczony do sprzedaży, kupując go u producenta, dostajesz 90 dni gwarancji, lub zwrot kosztów w przypadku niezadowolenia z produktu.

Acai Berry Extreme

Preparat Acai Berry Extreme otrzymał pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Czy Acai Berry Extreme pomogło Ci schudnąć?

Wyświetl wyniki

Loading ... Loading ...