Opinie klientów

O jagodach Acai i ich właściwościach słyszałam od jakiegoś czasu, ale dosyć sceptycznie do tego podchodziłam, dopiero kiedy dostałam w prezencie opakowanie, przekonałam się, że wszystko to, co słyszałam o produkcie, jest prawdą. Acai Berry Extreme pomógł mi uporać się ze zbędnymi kilogramami, od kiedy stosuję suplement, nie tylko wyglądam lepiej, ale i lepiej się czuję, polecam wszystkim.

Anna, Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania Acai Berry Extreme, nie dosyć, że suplement dodaje energii, dzięki której w końcu zebrałam się do biegania, to wspomaga odchudzanie. Dzięki Acai Berry Extreme i bieganiu udało mi się schudnąć 10 kg w ciągu 4 miesięcy.

Zuzanna, Końskie

Acai Berry Extreme poznałem dzięki dziewczynie. Kiedy kupiła opakowanie i stwierdziła, że w końcu schudnie, nie traktowałem jej poważnie, w końcu tyle razy już próbowała i zawsze po tygodniu wracała do starych nawyków i wagi. Jednak Paula po kilku dniach stosowania, zapisała się na siłownię, w dodatku zmieniła dietę i zaczęła chudnąć w oczach. Nie mogłem się napatrzeć, aż w końcu powiedziała, żebym sam spróbował, po tym, co zobaczyłem, stwierdziłem, że w sumie mogę spróbować. Już po kilku dniach stosowania zauważyłem, że jakby mam więcej energii, czym dłużej stosowałem Acai Berry Extreme tym lepiej się czułem, a zbędne kilogramy zgubiły się same.

Kamil, Kraków

Od kiedy pamiętam, miałam problemy z nadwagą, już w szkole dzieci śmiały się ze mnie. Wielokrotnie próbowałam schudnąć, ale o ile udawało mi się stracić kilka kilo, po jakimś czasie wracały do mnie z powrotem. Acai Berry poleciła mi koleżanka, która dobrze znała mój problem, ponieważ sama miała kilka kilogramów za dużo, jednak jak sama przyznała jej już i tak udało się zrzucić prawie 5 kg. Zaczęłam stosować suplement i byłam coraz bardziej zadowolona. Zyskałam dodatkową motywację do tego, by zacząć ćwiczyć i zmienić swoją dietę na zdrowszą. Teraz jestem nie tylko szczuplejsza, ale i szczęśliwsza i polecam Acai Berry Extreme innym.

Hanna, Wrocław

Po ciąży i porodzie nie mogłam wrócić do swojej wagi, brakowało mi motywacji i energii, w Internecie znalazłam informacje o Acai Berry Extreme, postanowiłam spróbować, ponieważ według opisu producenta preparat ten miał rozwiązać moje wszystkie problemy i trochę ku mojemu zaskoczeniu tak się stało. Jestem pełna energii i chęci do życia no i oczywiście ważę, tyle ile przed ciążą.

Karolina, Zabrze

Acai Berry Extreme stosowałem już kilka lat temu, znajomy przywiózł mi ten preparat z zagranicy, gdzie ponoć jest bardzo popularny, potem jeszcze przez jakiś czas mi go przysyłał, jednak kiedy urwał się nam kontakt, przestałem stosować. Mogłem go zamówić z zagranicy, ale cena była wtedy kilkakrotnie wyższa. Teraz kiedy od jakiegoś czasu Acai Berry Extreme jest dostępny w Polsce, można kupić go w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Łukasz, Warszawa

Acai Berry Extreme to najlepszy suplement, jaki do tej pory miałam okazję stosować, nie tylko wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami, ale i dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i błonnika, dzięki czemu jestem pełna energii, moja skóra jest promienna, a ja na Maksa zadowolona. Polecam go każdemu, kto czuje się przemęczony, lub ma problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi, ponieważ środek ten naprawdę pomaga!

Anna, Gdańsk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ACAI BERRY EXTREME

Acai Berry Extreme

Preparat Acai Berry Extreme otrzymał pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Czy Acai Berry Extreme pomogło Ci schudnąć?

Wyświetl wyniki

Loading ... Loading ...