Jagody acai opinie ekspertów

acaijagodaJagody acai są znane m.in. Brazylijczykom, którzy nazywają je jagodami piękna i są stosowane przez kobiety, by zachować urodę. Większość z nich używała ich jako kosmetyku, ponieważ polepszały wygląd skóry i odmładzały ją, w Europie są jednym z najpopularniejszych suplementów na odchudzanie, a jakie na temat jagód acai są opinie lekarzy?

Brazylijskie kobiety stosują owoce acai z pokolenia na pokolenie, kiedy jednak wieść o tych niezwykłych owocach przywędrowała do Europy i USA, a niedługo potem one same, naukowcy dokładnie przebadali jagody acai. W badaniach klinicznych udowodniono szereg korzyści dla ludzkiego organizmu. Poniżej zamieściliśmy opinię kilku ekspertów, którzy rekomendują jagody acai, jako skuteczny sposób wspomagający odchudzanie.

-Jagody acai posiadają w swoim składzie witaminy i składniki mineralne, zawartość wapnia, cynku, miedzi, potasu, białka i witamin pozwala pobudzić organizm oraz jego metabolizm, w efekcie czego tłuszcz jest szybciej spalany. Stosowanie jagód acai zarówno w formie przetworzonej, czy też jako suplement diety może przyspieszyć utratę wagi, jednak aby efekty były widoczne i długofalowe, samo dostarczanie jagód acai nie wystarczy. Stosowanie suplementu pomaga zredukować wagę wtedy, kiedy porzucimy złe nawyki żywieniowe i będziemy przestrzegać diety oraz zwiększymy swoją aktywność fizyczną.

-Owoce jagód acai są tak popularne od wielu lat w Brazylii, gdzie nazwano je jagodami piękna, były stosowane, mimo że nikt dokładnie nie wiedział, na czym te właściwości odmładzające są oparte. Dopiero szereg badań pozwolił nam odpowiedzieć na to pytanie. Jagody acai pozwalają zachować zdrowy wygląd, ze względu na dużą zawartość nienasyconych kwasów, z grupy omega-6 i omega-9. Nie od dziś wiadomo, że kwasy te mają bardzo duże właściwości antyoksydacyjne, czyli pomagają zwalczać wolne rodniki. Wolne rodniki przedostają się do organizmu z otoczenia, to one powodują, że komórki szybciej się starzeją, co de facto oznacza starzenie się całego organizmu. Zwalczanie wolnych rodników opóźnia procesy starzenia komórkowego i wyglądamy młodziej, jesteśmy też pełni energii. Jagody acai dostarczają wielu witamin, które wzmacniają organizm, a ten jest w stanie wytrzymać większy wysiłek i chętniej podejmuje aktywność fizyczną.

– Wiele z moich pacjentek uskarża się na problemy z wagą oraz brak motywacji do ćwiczeń. Zawsze polecam im suplementy diety oparte na owocach jagód acai, ponieważ preparaty takie nie tylko zmniejszają apetyt i stymulują metabolizm, w wyniku czego tłuszcze są szybciej spalane. Właściwości te pozwalają szybko zauważyć efekty stosowania, co dodatkowo motywuje do podejmowania wysiłku ni walki z nadwagą.

Jagody acai mają pozytywną opinię u wielu specjalistów m.in. dietetyków, ich stosowanie, pod warunkiem, że preparaty te pochodzą z legalnych i pewnych źródeł, jest też bezpieczne dla zdrowia.

ZAMÓW ACAI BERRY EXTREME JUŻ TERAZ!

Napisano w jagody acai Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Acai Berry Extreme

Preparat Acai Berry Extreme otrzymał pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Czy Acai Berry Extreme pomogło Ci schudnąć?

Wyświetl wyniki

Loading ... Loading ...